Trenér
Bc. Petr Flanderka
Narozen v Mostě 20. 1. 1967
Zaměstnání: ekonom, logistika
(vystudoval ÚJEP Ústí nad Labem)
Trenér I. třídy : vystudoval trenérskou školu při UK FTVS - specializace atletika
Ročník první na FTVS UK - letní týdenní soustředění trenérů pod vedením Mgr. Petra Krátkého
Druhý ročník na FTVS UK - letní soustředění trenérů pod vedením Paedr. Jitky Vinduškové, CSc
Životní motto: I když jste na správné cestě, můžete se lehce ztratit, pokud jen sedíte a čekáte.
Atletická aktivní činnost:
AK Litvínov (1981 – 1996), AK Most (1997 – 1998), AK Litvínov (1999 – 2013)
1993 – 11. místo na MČR v desetiboji - Třinec
1994 – 14. místo na MČR v desetiboji - Praha
Osobní rekordy:
110 m př. – 16.70 s
Dálka – 659 cm
Výška - 172 cm
Disk – 43.24 m
Koule – 13.73 m
Oštěp – 49.66 m
Trenérská aktivní činnost:
AK Litvínov (2003 – 2021)
AK Hodonín (2021 - dodnes)
Reprezentace ČR - MU do 15 let 2009 – „„ČR „A“ – ČR „B“ – SR““ – trenér sprintů
Největší úspěchy svěřenců:
-
Monika Orctová:
1. místo – MU do 15 let 2009 – „„ČR „A“ – ČR „B“ – SR““ – 300 m (41.85 s)
1. místo – MČR žactva – dráha – 300 m (41.15 s) – 2009
2. místo – MČR žactva – hala – 300 m (41.44 s) – 2009
8. místo – MČR dorostu – dráha – 200 m (25.70 s) – 2010
8. místo – MČR žactva – dráha – 150 m (19.78 s) – 2008
10. místo – MČR dorostu – dráha – 400 m (60.47 s) – 2010
10. místo – MČR dorostu – hala – 200 m (26.68 s) – 2010
10. místo – MČR žactva – dráha – 300 m (43.06 s) – 2008
10. místo – MČR žactva – hala – 300 m (44.19 s) – 2008
10. místo – MČR dorostu – dráha – 200 m (26.49 s) – 2011
12. místo – MČR dorostu – dráha – 100 m (13.02 s) – 2011
12. místo – MČR dorostu – hala – 200 m (26.60 s) – 2011
12. místo – MČR dorostu – hala – 400 m (62.71 s) – 2011
16. místo – MČR žactva – dráha – 60 m (8.23 s) – 2009
17. místo – MČR žen – hala – 200 m (26.79 s) – 2010
20. místo – MČR žactva – hala – 150 m (20.30 s) – 2008
23. místo – MČR žactva – hala – 60 m (8.46 s) – 2008
-
Vítězslav Brinsa:
2. místo – MČR žactva – hala – 300 m (39.52 s) – 2009
6. místo – MČR dorostu – hala – 400 m (52.77 s) – 2011
6. místo – MČR dorostu – dráha – 400 m (51.39 s) – 2011
7. místo – MČR žactva – dráha – 300 m (38.67 s) – 2009
13. místo – MČR dorostu – hala – 400 m (54.08 s) – 2010
-
Eva Hamplová:
7. místo – MČR juniorek – hala – trojskok (10.33 m) – 2003
10. místo – MČR juniorek – dráha – trojskok (10.05 m) – 2003
12. místo – MČR juniorek – dráha – 400 m př. (70. 37) – 2003
19. místo – MČR do 22 let – dráha – 400 m př. (70. 47) – 2006
-
Anna Vyskočilová
10. místo - MČR mladších žákyň- přespolní běh - 2014
13. místo - MČR starších žákyň- přespolní běh - 2015
13. místo - MČR starších žákyň - hala - 1500 m (5:24.95 s.) - 2015
20. místo - MČR žactva - hala - 800 m (2:42.90 min.) - 2014
-
Kateřina Zábojníková
14. místo - EYOF - 2017 - dráha - oštěp
1. místo - MČR dorostenek - 2017 - dráha - oštěp
2. místo - MČR starších žákyň - 2016 - dráha - koule
2. místo - MČR starších žákyň - 2016 - dráha - oštěp
2. místo - MČR starších žákyň - 2016 - hala - koule
2. místo - MČR starších žákyň - 2015 - dráha - oštěp
3. místo - ODM 2015 - starší žákyně - oštěp
3. místo - MČR dorostenek - 2017 - hala - koule
4. místo - MČR starších žákyň - 2015 - dráha - disk
5. místo - MČR starších žákyň - 2016 - dráha - sedmiboj
6. místo - MČR starších žákyň - 2016 - dráha - disk
6. místo - MČR starších žákyň - 2015 - dráha - koule
6. místo - MČR starších žákyň - 2015 - hala - koule
7. místo - MČR dorostenek - 2017 - dráha - koule
7. místo - MČR starších žákyň - 2016 - hala - pětiboj
8. místo - MČR starších žákyň - 2015 - dráha - sedmiboj
9. místo - MČR dorostenky - 2017 - hala - pětiboj
11. místo - MČR mladších žákyň - 2014 - dráha - pětiboj
15. místo - MČR starších žákyň - 2015 - hala - pětiboj
-
Michal Martinák
6. místo - MCŘ dorostu - 800 m - hala 2019
7. místo - MČR dorostu - 800 m - dráha 2019
7. místo - MČR dorostu - 800 m - dráha - 2019
7. místo - MČR straších žáků - 800 m - hala - 2017
8. místo - ODM 2017 - 1500 m - dráha - 2017
9. místo - MČR žactva - oštěp - dráha - 2017
10. místo - MČR žactva - 800 m - dráha - 2017
11. místo - MČR dorostu - 800 m - hala - 2018
13. místo - MČR starších žáků- přespolní běh - 2015
16. místo - MČR juniorů - 800 m - dráha - 2021
18. místo - MČR starších žáků - 800 m - dráha - 2016
19. místo - MČR starších žáků - 800 m - hala - 2016
24. místo - MČR starších žáků - 800 m (2:20,95 min) - dráha - 2015
27. místo - MČR mladšího žactva- přespolní běh - 2014
-
Ondřej Nuc
14. místo - MČR dorostu - hala - 400 m (56,90 s) - 2013
15. místo - MČR dorostu - dráha - 800 m (2:08,05 min.) - 2014
17. místo - MČR dorostu - hala - 400 m (55,54 s) - 2014
20. místo - MČR dorostu - dráha - 400 m (56,54 s) - 2014
-
Michaela Hrabovská
16. místo – MČR žactva – dráha – výška (155 cm) – 2003
-
Kateřina Chlapcová:
10. místo - MČR juniorek - 2016 - dráha - 100 m př.
11. místo - MČR dorostenek - 2015 - dráha - 100 m př.
12. místo - MČR juniiorek - 2017 - hala - trojskok
13. místo - MČR juniorek - 2016 - dráha - 400 m př.
13. místo - MČR juniorek - 2016 - hala - 60 m př.
14. místo - MČR dorostenek - 2015 - dráha - sedmiboj
15. místo - MČR juniorek - 2017 - hala - 60 m př.
15. místo - MČR starších žákyň - 2012 - hala - 150 m
17. místo - MČR starších žákyň - 2012 - hala - 60 m
18. místo - MČR dorostenek - 2015 - dráha - 200 m
19. místo - MČR dorostenek - 2015 - dráha - 300 m př.
20. místo - MČR dorostenek - 2014 - dráha - 300 m př.
-
Lenka Míková
20. místo – MČR žactva – dráha – 800 m (2:30.71 min.) – 2005
-
Alexandra Melcrová
20. místo - MČR žactva - hala - 800 m (2:44.61 min.) - 2009
-
Martin Havlíček
20. místo - MČR žactva - hala - 300 m (44.63 s) - 2011
20. místo - MČR žactva - dráha - 200 m př. (30.47 s) - 2011
22. místo - MČR žactva - dráha - 100 m př. (15.70 s) - 2011
-
Ondřej Seiner
12. místo - MČR staršího žactva - 2016 - dráha - 60 m
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
-
Miroslav Soukup:
800 m – osobní rekord 1:56. 95 min. - 1996
*****************************************************************************************************
Mistrovství České republiky - GIGANT 2023 - Praha Juliska - Kateřina Mašková 100 m a 200 m
Mítink královského města Kadaň - 2023
Mistrovství Jihomoravského kraje v sedmiboji dorostenec 2023 - Izabela Křížová a Sára Macúchová
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích 2023 - Třinec - Izabela Křížová a Sára Macúchová
2022 - Mezinárodní mítink v Brně - 300 m - 45,88 s. - Izabela Křížová
2022 - Přerov - Izabela Křížová - Mistrovství Jihomoravského kraje v sedmiboji starších žákyň - 3. místo
ODM 2017 - Brno - Michal Martinák - 8. místo - 1500 m - starší žactvo ...osobní rekord překonaný o více než 10 vteřin
ODM 2015 - Plzeň - Kateřina Zábojníková - 3. místo - starší žákyně - hod oštěpem
ODM 2015 - Plzeň - Michal Martinák - 5. místo - mladší žáci - 800 m
KP Ústeckého kraje dospělých v hale 2015 - s Aničkou Vyskočilovou, bronzovou medailistkou z 1500 m žen
Mistrovství České republiky v přespolním běhu - Bělá nad Radbůzou 2014 - s Aničkou a Míšou
Motivační kemp malé "repre" (mladší žactvo) - Jablonec nad Nisou - prosinec 2013
S Monikou Orctovou na mezistátním utkání ze Slovenskem - 2009 - Dubnica nad Váhom
S medailisty MČR žactva v hale - starší žactvo - Monika Orctová a Vítězslav Brinsa - 2009
Tým trenéru reprezentace staršího žactva v roce 2009 - mezistátní utkání se Slovenskem
ODM 2009 -Tábor - trenér s Monikou Orctovou, Martinem Havlíčkem a Alexandrou Melcrovou
ODM 2013 - Uherské Hradiště - trenér s Kateřinou Zábojníkovou a Štěpánkou Klimešovou
Mezinárodní závody v Novém Městě nad Metují - 2010
Medailové žně na KP Ústeckého kraje v hale - 2009
Skupina 2007/2008
Soustředění Jablonec 2009