Velké věci se děly na atletické středě ve Staré Boleslavi

Atletická středa ve Staré Boleslavi je solidní přípravný závod na krátkou druhou část atletické sezóny.Tentokrát se trojice Martin Havlíček, Kateřina Zábojníková a Anna Vyskočilová postavili na start závodu na 60 m a 300 m. Ta kratší disciplína se prakticky nikomu nepovedla, a výkony to byly spíše k pláči. Zato běh na 300 m byl parádou. Nejprve si Martin vylepšil osobní rekord o půl vteřiny na 41.45 s. Pak nastoupila děvčata. A hle, další dva skvělé osobáky. Kačka dokonce prolomila hranici 50 sekund a skvělým výkonem 49,95 s si zajistila nominaci na mezikrajové utkání do Pardubic, kde bude reprezentovat Ústecký kraj. Aňa si vylepšila osobák o více než 2 vteřiny na čas 52,52 s a už je třetí v kraji ve své kategorii za Kačkou a Čechovou z Klášterce. Aaby toho nebylo málo, tak přišla i chvíle Ondry Nuce. Ten nastoupil na trať 600 m. Celý závod rozběhl výborně a odměnou mu byl o 10 sekund zlepšený osobní rekord (1:40.25). Velká gratulace všem !!!