Ne Mezibořském stadiónu proběhlo třetí kolo krajského přeboru mužů a žen - dařilo se i našim

Mezi muži nastoupila dvojice Ondřej Nuc a Štěpán Kloub, mezi ženami pak Kateřina Chlapcová. Mimo soutěž se některých disciplín zúčastnili i Michal Martinák, Kateřina Zábojníková a Ivana Gallová.

Ondra sice nepostoupil v běhu na 100 m do finále, když v rozběhu běžel čas 12,87 s. v nepříjemném protivětru. Náladu si vylepšil v běhu na 400 m. Nastoupil hned v prvním, velmi silné rozběhu, a byť doběhl na jeho konci, vytvořil si nový osobní rekord časem 55,09 s. Pak ještě pomohl štafetě k třetímu místu.

Štěpán Kloub nastoupil ke skoku dalekému a vybojoval jeden bod za desáté místo výkonem 470 cm. Pak poprvé v životě nastoupil k běhu na 400 m a vůbec neběžel špatně. Čas 59,17 s. stačil na celkové deváté místo.

Kateřina Chlapcová, startující stále ještě v dresu Počerad, zvítězila na trati 100 m (14,08 s.), taktéž v nepříjemném protivětru. Přidala pak výkon 443 cm ve skoku dalekém. Mimo soutěž si ještě zaběhla běh na 100 m př. ve velice solidním čase 19,09 s. a skočila do výšky také pěkných 135 cm.

Mimo soutěž se představil Michal Martinák ve skoku dalekém. Závod pro něj byl hlavně nová zkušenost závodit mezi dospělými a skočil 374 cm.

Kateřina Zábojníková si vytvořila nový osobní rekord ve skoku dalekém (433 cm - no konečně ). Svůj druhý nejlepší výkon v životě předvedla i ve skoku vysokém (135 cm) a stometrovou trať proběhla za 14,48 s v protivětru 1,9 m/s..

Ivana Gallová stejnou trať za stejných podmínek proběhla za 16,81 s. a ve skoku dalekém předvedla výkon 318 cm.