Řádili jsme na krajském přeboru žactva - šest medailí

Krajský halový přebor mladšího a staršího žactva byl pro naši skupinu velice vydařený, a to jak medailově tak i výsledkově.
Mezi staršími žáky vybojoval svou první medaili Miroslav Kalousek. Byla to medaile stříbrná z běhu na 300 m a k tomu přidal i osobní rekord 43.20 s. Páté místo a osobní rekord přidal i v běhu na 60 m (8.27 s.).
Ondra Nuc se přestavil v běhu na 800 m. Bohužel natažené vazy v podkolenní ho limitovaly, takže nakonec obsadil tolik nepopulární čtvrté místo.
Mezi mladšími žákyněmi se představily hned tři naše atletky. Ve vrhu koulí si vítězství nenechala ujít Kristýna Vrabcová (7.21 m) a třetí místo obsadila Kateřina Zábojníková. Obě se pak představily ještě na 60 m překážek a ve skoku vysokém. Katka si udělala v obou disciplínách vynikající osobní rekordy - výška 130 cm (4. místo) a 60 m př. (12.81 s) a bronzová medaile. Kristýna ve skoku vysokém obsadila pěkné třetí místo výkonem 133 cm a časem 12.97 s (osobní rekord) skončila na krátkých "plotech" na pátém místě. Výborný výkon podala Anička Vyskočilová na trati 800 m. Ač nejmladší mezi startujícími, vybojovala skvělé třetí místo a tím i bronzovou medaili. Zároveň si vylepšila osobní rekord o 4 vteřiny na současných 2:47.52 min. Skvěle si vedla i na trati 150 m, kde opět v osobním rekordu 24,31 s. skončila na pěkném sedmém místě.