Májové závody v Ústí nad Labem - padaly osobní rekordy

Tři atleti naší skupiny oslavili svátek práce sportem. Zúčastnili se tradičních májových závodů v Ústí. Nejvíce se dařilo Kačce Zábojníkové v kategorii elévek. Zvítězila v běhu na 60 m v osobním rekordu 9.23 s a také v hodu míčkem výkonem těsně přes 40 m. Druhé místo obsadila ve skoku dalekém opět v osobním rekordu (403 cm). Kristýna Vrabcová soutěžila ve stejných disciplínách mezi mladšími žákyněmi. Osobní rekord 405 cm si vytvořila ve skoku dalekém a obsadila tak šesté místo. Stejné umístění měla v hodu míčkem. V běhu na 60 m pak skončila uprostřed startovního pole na 10. místě. Martin Havlíček nastoupil mezi dorostenci a ve skoku vysokém skočil průměrných 155 cm. Lépe se mu vedlo v trojskoku, kde si vytvořil, byť o pár cm, osobní rekord (10.70 m)