Vítáme Vás na stránce skupiny atletů připravujících se pod vedením trenéra Petra Flanderky. Na této internetové stránce se budete moci dozvědět základní informace o současných i bývalých členech a i něco málo o trenérovi a asistentovi.  Najdete tady aktuální seznam tréninků a závodů, které jsou před námi, a také výsledky ze závodů s naší účastí.Dozvíte se nové aktuality ze "života" skupiny, napíšeme o úspěších i neúspěších, prostě o všem co s námi souvisí.

Aktuality

Půlka na lize ve Staré Boleslavi nebyla dobrá

Michal Martinák startoval mimo soutěž na první atletické lize družstev mužů ve Staré Boleslavi. Závod mu ale "nesedl". Doběhl sice v solidním času 2:04, 87 min, ale Michal i trenér očekávali od závodu lepší čas. No snad příště.
Celý článek

Michal Martinák a jeho první sprinterský trojboj

Sprinterský trojboj, který byl vypsán při závodech v Bílině nazvaných "Bílinská půlka", absolvoval i Michal Martinák.V běhu na 60 m dosáhl času 7,91 s. Stovku "prolétl" v čase 12,59 s. a dvoustovku pak "dal" za 24,97 s. Celkově z toho bylo 1735 bodů a byl to slušný trénink rychlosti pro nadějného...
Celý článek

Rekordní pětistovka pro Michala

Rok se sešel s rokem a Michal Martinák opět nastoupil na chomutovské dráze na trať 500 m. Po velmi dobrém běhu z toho bylo vylepšení loňského času o více než vteřinu a tím také nový osobní rekord - 1:10,37 min. Gratulace.
Celý článek

Nevydařené MČR Michala Martináka

Pražská Juliska pořádala Mistrovství české republiky dorostu a juniorstva, tzv. GIGANT. Michal Martinák nastoupil ve druhém rozběhu na 800 m dorostenců. Bohužel to byl rozběh velice takticky rozběhnutý (čtvrtka za 64 vteřin) a tak výsledný čas 2:04,70 s. na lepší  než osmnácté místo...
Celý článek