Archiv článků

Půlka na lize ve Staré Boleslavi nebyla dobrá

Michal Martinák startoval mimo soutěž na první atletické lize družstev mužů ve Staré Boleslavi. Závod mu ale "nesedl". Doběhl sice v solidním času 2:04, 87 min, ale Michal i trenér očekávali od závodu lepší čas. No snad příště.
Celý článek

Michal Martinák a jeho první sprinterský trojboj

Sprinterský trojboj, který byl vypsán při závodech v Bílině nazvaných "Bílinská půlka", absolvoval i Michal Martinák.V běhu na 60 m dosáhl času 7,91 s. Stovku "prolétl" v čase 12,59 s. a dvoustovku pak "dal" za 24,97 s. Celkově z toho bylo 1735 bodů a byl to slušný trénink rychlosti pro nadějného...
Celý článek

Rekordní pětistovka pro Michala

Rok se sešel s rokem a Michal Martinák opět nastoupil na chomutovské dráze na trať 500 m. Po velmi dobrém běhu z toho bylo vylepšení loňského času o více než vteřinu a tím také nový osobní rekord - 1:10,37 min. Gratulace.
Celý článek

Nevydařené MČR Michala Martináka

Pražská Juliska pořádala Mistrovství české republiky dorostu a juniorstva, tzv. GIGANT. Michal Martinák nastoupil ve druhém rozběhu na 800 m dorostenců. Bohužel to byl rozběh velice takticky rozběhnutý (čtvrtka za 64 vteřin) a tak výsledný čas 2:04,70 s. na lepší  než osmnácté místo...
Celý článek

Praga Academica s Michalem Martinákem

Jeden z pěti největších mítinků v české republice viděl i litvínovského borce. Michal Martinák se postavil na start druhého běhu mužů na 800 m a pěkným výkonem 2:01.88 min. zaostal o pouhých 95 setin za šest dní starým "osobákem". Gratulace a jen tak dál.
Celý článek