Archiv článků

Tři medaile pro Michala Martináka z krajských přeborů dorostu

Útulný Bílinský stadion přivítal další krajské přebory dorostu na dráze. Michal Martinák, aby si odpočinul od tradičních disciplín, měl od trenéra určené disciplíny vskutku netradiční.  Michal nejprve obsadil druhé místo v hodu oštěpem v osobním rekordu 44,64 m. Poté přidal třetí místo ve vrhu...
Celý článek

Michal Martinák opět posunul klubový rekord na 800 m dorostenců

Michal Martinák byl oceněn za letošní výkony a byl vybrán technickým delegátem na věhlasný mítink "Praga Academica".  Ve druhém běhu na osm set metrů překonal svěřenec trenéra Flanderka o další dvě vteřiny klubový rekord dorostenců, když dosáhl skvělého času 1:58,19 min. Gratulace.
Celý článek

Michal Martinák zvítězil v Lounech

Další ročník tzv. Jarního krosu v Lounech se uskutečnil první březnovou neděli. Michal Martinák nedal v kategorii dorostenců nikomu šanci a opanoval trať dlouhou 3400 m v času 12:09. Gratulace.
Celý článek

Parádní šesté místo Michala Martináka na MČR v hale

Pražská hala ve Stromovce hostila mistrovství České republiky dorostu a juniorstva. Litvínovskou atletiku reprezentoval jediný zástupce - Michal Martinák. Svěřenec Petra Flanderky sice figuroval až na třináctém místě průběžných českých tabulek, ale MČR je nový závod a stát se mohlo vše. Míša běžel...
Celý článek

Michal Martinák zvítězil v Lipsku

Michal Martinák zvítězil na mítinku v německém Lipsku v běhu na 800 m v kategorii do 20 let. Po takticky běženém závodě nechal za sebou favorizované německé borce a dosáhl slušného výkonu 2:01,29 min.. Gratulace !!!