Výsledky závodů s naší účastí:
1. kolo KPD staršího žactva JmKAS - Břeclav
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze - Kladno
2. kolo KPD staršího žactva JmKAS - Hodonín
OPEN víceboje mladšího a staršího žactva - Praha - Vokovice
Červenec 2021
MMaS ve vícebojích všech kategorií - Třinec
Srpen 2021
Atletická středa II. - Břeclav
Říjen 2021
Hradecké víceboje - Hradec Králové
Leden 2022
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích v hale - Ostrava
Únor 2022
MMaS staršího žactva v hale - Ostrava
Youth Ostrava Indoor - Ostrava
Kontrolní závody staršího žactva - Olomouc
Březen 2022
Duben 2022
Přebor oddílů JAC a BYAC - Brno
Okresní přebory v atletice žactva a dorostu - Břeclav
KP JMKAS družstev staršího žactva, 1. kolo - Vyškov
Květen 2022
Klubové kontrolní závody - Čejkovice
Mistrovství Morava a Slezska družstev mládeže (GIGANT), 1.kolo - Vyškov
Mistrovství JMKAS jednotlivců mladšího a staršího žactva - Břeclav
1.kolo II.Altletické ligy - skupina"E" - Vyškov
Mítink "Královského" města - Kadaň
Místrovství Moravy a Slezska dorostu na dráze
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a místrovství Jihomoravského kraje ve vícebojích
KP JMKAS družstev staršího žactva, 2. kolo - Břeclav
2.kolo II.Altletické ligy - skupina"E" - Otrokovice
Červen 2022
Místrovství Moravy a Slezska staršího žactva na dráze
Mistrovství Morava a Slezska družstev mládeže (GIGANT), 2.kolo - Ostrava
3.kolo II.Altletické ligy - skupina"E" - Znojmo
KP JMKAS družstev staršího žactva, 3. kolo - Břeclav
Srpen 2022
Mistrovství jednotlivců Zlínského kraje mladšího a staršího žactva
Září 2022
Mezinárodní mítink EKAG - Brno
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže (GIGANT), 3.kolo - Břeclav
Mistrovství České republiky na dráze žactva - Jablonec nad Nisou
Sportuj jako Zátopkovi - Hodonín
Říjen 2022
Přebory Olomouckého kraje ve vícebojích - Přerov
Mistrovství Jihomoravského kraje v krosu - Slatinský kros
Listopad 2022
Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek - Rumburk
Prosinec 2022
Halový vánoční otevřený přebor oddílů BYAC a JAC Brno - Ostrava
Leden 2023
Mistrovství Jihomoravského kraje staršího a mladšího žactva + vložené závod - Ostrava
Mistrovství Moravy a Slezska v halových vícebojích - Ostrava
Mezinárodní mládežnický mítink - Bratislava
Únor 2023
Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorstva a dorostu v hale
Kontrolní závody žactva - Olomouc
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale - Ostrava
Duben 2023
Otevřený přebor oddílů JAC Brno - Brno
Květen 2023
1.kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže - Olomouc
1.kolo II.atletické ligy skupina E - Otrokovice
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích - Třinec
2.kolo II.atletické ligy skupina E - Vyškov
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu - Znojmo
Mistrovství Moravy a Slezska juniorstva a dospělích - Břeclav
Mítink královské města - Kadaň
Červen 2023
2. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže - Ostrava
Mistrovství České republiky juniorstva a dorostu - GIGANT - Praha
3.kolo II.atletické ligy - skupina "E" - Hodonín
Velká cena města Slavkov u Brna - Slavkov u Brna
Srpen 2023
1. prázdninové házení - Čejkovice
2. prázdninové házení a skákání - Čejkovice
4.kolo II. atletické ligy - Znojmo
Září 2023
3.kolo Moravy a Slezska družstev mládeže - Břeclav
Přebor Olomouckého kraje jednotlivců mužů, žen, dorostenců a dorostenek - Přerov
Přebory Prahy ve vícebojích - Praha - Eden
Prosinec 2023
Vánoční vrhačský mítink - Olomouc
Leden 2024
Přebor Moravskoslezského kraje dospělých, juniorstva a dorostu - Ostrava
Mistrovství Moravy a Slezska v halových vícebojích - Ostrava
Únor 2024
Mistrovství MaS dospělých, juniorstva a dorostu - Ostrava