Trenér

 

Bc. Petr Flanderka    

 

Narozen v Mostě 20. 1. 1967 


 

Zaměstnání: ekonom, logistika

                    (vystudoval ÚJEP Ústí nad Labem)

Trenér I. třídy : vystudoval trenérskou školu při UK FTVS - specializace atletika

 

 

  Ročník první na FTVS UK - letní týdenní soustředění trenérů pod vedením Mgr. Petra Krátkého

   Druhý ročník na FTVS UK - letní soustředění trenérů pod vedením Paedr. Jitky Vinduškové, CSc 

 

 

Životní motto: I když jste na správné cestě, můžete se lehce ztratit, pokud jen sedíte a čekáte. 

 

Atletická aktivní činnost:

AK Litvínov (1981 – 1996), AK Most (1997 – 1998), AK Litvínov (1999 – 2013) 

1993 – 11. místo na MČR v desetiboji - Třinec

1994 – 14. místo na MČR v desetiboji - Praha

 

Osobní rekordy:

110 m př.   – 16.70 s

Dálka        – 659 cm

Výška      -   172 cm

Disk          – 43.24 m

Koule        – 13.73 m

Oštěp        – 49.66 m 

Trenérská aktivní činnost:

AK Litvínov (2003 – dodnes)

Reprezentace ČR - MU do 15 let  2009 – „„ČR „A“ – ČR „B“ – SR““  – trenér sprintů

 

Největší úspěchy svěřenců:

  • Monika Orctová: 

        1. místo MU do 15 let  2009 – „„ČR „A“ – ČR „B“ – SR““ – 300 m (41.85 s)

        1. místo – MČR žactva   – dráha – 300 m (41.15 s) – 2009

  2. místo – MČR žactva   – hala – 300 m (41.44 s) – 2009

  8. místo – MČR dorostu – dráha – 200 m (25.70 s) – 2010

  8. místo – MČR žactvadráha – 150 m (19.78 s) – 2008

10. místo – MČR dorostu – dráha – 400 m (60.47 s) – 2010

10. místo – MČR dorostu – hala200 m (26.68 s) – 2010

10. místo – MČR žactva – dráha – 300 m (43.06 s) – 2008

10. místo – MČR žactva – hala – 300 m (44.19 s) – 2008

10. místo – MČR dorostu – dráha – 200 m (26.49 s) – 2011

12. místo – MČR dorostu – dráha – 100 m (13.02 s) – 2011  

12. místo – MČR dorostu – hala – 200 m (26.60 s) – 2011

12. místo – MČR dorostu – hala – 400 m (62.71 s) – 2011

16. místo – MČR žactva – dráha – 60 m (8.23 s) 2009

17. místo – MČR ženhala – 200 m (26.79 s) – 2010

20. místo – MČR žactva – hala – 150 m (20.30 s) – 2008

23. místo – MČR žactva – hala – 60 m (8.46 s) 2008

 

  • Vítězslav Brinsa:

        2. místo – MČR žactva  – hala  – 300 m (39.52 s)  – 2009

        6. místo – MČR dorostu – hala – 400 m (52.77 s) – 2011

        6. místo – MČR dorostu – dráha – 400 m (51.39 s) – 2011

        7. místoMČR žactva  – dráha – 300 m (38.67 s) – 2009

      13. místo – MČR dorostu – hala – 400 m (54.08 s) – 2010

 

  • Eva Hamplová:

  7. místo – MČR juniorek – hala – trojskok (10.33 m) – 2003

10. místo – MČR juniorek – dráha – trojskok (10.05 m) – 2003

12. místo – MČR juniorek – dráha – 400 m př. (70. 37) – 2003

19. místo – MČR do 22 let – dráha – 400 m př. (70. 47) – 2006


  • Anna Vyskočilová

 10. místo - MČR mladších žákyň- přespolní běh - 2014

 13. místo - MČR starších žákyň- přespolní běh - 2015

 13. místo - MČR starších žákyň - hala - 1500 m (5:24.95 s.) - 2015

 20. místo - MČR žactva - hala - 800 m (2:42.90 min.) - 2014


  • Kateřina Zábojníková

      14. místo - EYOF - 2017 - dráha - oštěp

       1. místo - MČR dorostenek - 2017 - dráha - oštěp

       2. místo - MČR starších žákyň - 2016 - dráha - koule

      2. místo - MČR starších žákyň - 2016 - dráha - oštěp

      2. místo - MČR starších žákyň - 2016 - hala - koule

     2. místo - MČR starších žákyň - 2015 - dráha - oštěp

     3. místo - ODM 2015 - starší žákyně - oštěp

     3. místo - MČR dorostenek - 2017 - hala - koule 

    4. místo - MČR starších žákyň - 2015 - dráha - disk

    5. místo - MČR starších žákyň - 2016 - dráha - sedmiboj

    6. místo - MČR starších žákyň - 2016 - dráha - disk

    6. místo - MČR starších žákyň - 2015 - dráha - koule

    6. místo - MČR starších žákyň - 2015 - hala - koule

    7. místo - MČR dorostenek - 2017 - dráha - koule

    7. místo - MČR starších žákyň - 2016 - hala - pětiboj

    8. místo - MČR starších žákyň - 2015 - dráha - sedmiboj

    9. místo - MČR dorostenky - 2017 - hala - pětiboj

   11. místo - MČR mladších žákyň - 2014 - dráha - pětiboj

   15. místo - MČR starších  žákyň - 2015 - hala - pětiboj


  • Michal Martinák

       7. místo - MČR straších žáků - 800 m - hala - 2017

       8. místo - ODM 2017 - 1500 m - dráha - 2017

       13. místo - MČR starších žáků- přespolní běh - 2015  

       18. místo - MČR starších žáků - 800 m - dráha - 2016  

       19. místo - MČR starších žáků - 800 m - hala - 2016 

       24. místo - MČR starších žáků - 800 m (2:20,95 min) - dráha - 2015 

       27. místo - MČR mladšího žactva- přespolní běh - 2014

 

  • Ondřej Nuc

      14. místo - MČR dorostu - hala - 400 m (56,90 s) - 2013

      15. místo - MČR dorostu - dráha - 800 m (2:08,05 min.) - 2014

      17. místo - MČR dorostu - hala - 400 m (55,54 s) - 2014

      20. místo - MČR dorostu - dráha - 400 m (56,54 s) - 2014

 

  • Michaela Hrabovská

      16. místo – MČR žactva – dráha – výška (155 cm) – 2003


  • Kateřina Chlapcová:

     10. místo - MČR juniorek - 2016 - dráha - 100 m př.

     11. místo - MČR dorostenek - 2015 - dráha - 100 m př.

     12. místo - MČR juniiorek - 2017 - hala - trojskok

     13. místo - MČR juniorek - 2016 - dráha - 400 m př.

     13. místo - MČR juniorek - 2016 - hala - 60 m př.

     14. místo - MČR dorostenek - 2015 - dráha - sedmiboj

     15. místo - MČR juniorek - 2017 - hala - 60 m př. 

     15. místo - MČR starších žákyň - 2012 - hala - 150 m

     17. místo - MČR starších žákyň - 2012 - hala - 60 m

     18. místo - MČR dorostenek - 2015 - dráha - 200 m

     19. místo - MČR dorostenek - 2015 - dráha - 300 m př.

     20. místo  - MČR dorostenek - 2014 - dráha - 300 m př.

 

  • Lenka Míková

      20. místo – MČR žactva – dráha – 800 m (2:30.71 min.) – 2005


  • Alexandra Melcrová

      20. místo - MČR žactva - hala - 800 m (2:44.61 min.) - 2009

 

  • Martin Havlíček

     20. místo - MČR žactva - hala - 300 m (44.63 s) - 2011

     20. místo - MČR žactva - dráha - 200 m př. (30.47 s) - 2011

     22. místo - MČR žactva - dráha - 100 m př. (15.70 s) - 2011


  • Ondřej Seiner

       12. místo - MČR staršího žactva - 2016 - dráha - 60 m

         

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

  • Miroslav Soukup:
      800 m – osobní rekord 1:56. 95 min. - 1996

*****************************************************************************************************

ODM 2017 - Brno - Michal Martinák - 8. místo - 1500 m - starší žactvo ...osobní rekord překonaný o více než 10 vteřin

ODM 2015 - Plzeň - Kateřina Zábojníková - 3. místo - starší žákyně - hod oštěpem

ODM 2015 - Plzeň - Michal Martinák - 5. místo - mladší žáci - 800 m

KP Ústeckého kraje dospělých v hale 2015  - s Aničkou Vyskočilovou, bronzovou medailistkou z 1500 m žen 

 

Mistrovství České republiky v přespolním běhu - Bělá nad Radbůzou 2014 - s Aničkou a Míšou

   Motivační kemp malé "repre" (mladší žactvo) - Jablonec nad Nisou - prosinec 2013

 

S Monikou Orctovou na mezistátním utkání ze Slovenskem - 2009 - Dubnica nad Váhom

S medailisty MČR žactva v hale - starší žactvo - Monika Orctová a Vítězslav Brinsa - 2009

Tým trenéru reprezentace staršího žactva v roce 2009 - mezistátní utkání se Slovenskem

ODM 2009 -Tábor - trenér s Monikou Orctovou, Martinem Havlíčkem a Alexandrou Melcrovou

ODM 2013 - Uherské Hradiště - trenér s Kateřinou Zábojníkovou a Štěpánkou Klimešovou

Mezinárodní závody v Novém Městě nad Metují - 2010

 

Medailové žně na KP Ústeckého kraje v hale - 2009

Skupina 2007/2008

 

 

Soustředění Jablonec 2009

Soustředění Chorvatskou (2007)  s trenérkou "vzorem" Martinou Blažkovou

Soustředění Chorvatsko 2007 s hvězdami české atletiky - Z.Hejnová, M.Hejnová, J. Korešová atd.