Ota Ottenschlager a Michal Martinák na přespoláku v Teplicích na stupních vítězů - velká paráda

Tradiční podzimní závod běžený první listopadovou neděli v Teplících v areálu na Doubravce dopadl skvělým výsledkem našich borců.

Oto Ottenschlager v brzkém ranním závodu na 10 km nenašel přemožitele a zvítězil v těžkém terénu a při velkém převýšení ve výborném času 37:12 min. O zhruba dvě hodiny později si vybojoval parádní třetí místo mezi mílaři na trati 4,2 km a potvrdil, že je výborný běžec i na kratší vzdálenosti.

Výborný den svěřenců Petra Flanderky potvrdil Michal Martinák. Podal výborný výkon mezi staršími žáky. Porazil i silného soupeře v Ústeckém kraji - žateckého Vostřela a s velkou noblesou si doběhl pro první místo a vystoupal pak na stupních vítězů na stupínek nejvyšší.