Vítáme Vás na stránce atletické skupiny "černožlutí koně", stránce skupiny atletů připravujících se pod vedením trenéra Petra Flanderky. Na této internetové stránce se budete moci dozvědět základní informace o současných i bývalých členech a i něco málo o trenérovi. Najdete tady aktuální seznam závodů, které jsou před námi, a také výsledky ze závodů s naší účastí.Dozvíte se nové aktuality ze "života" skupiny, napíšeme o úspěších i neúspěších, prostě o všem co s námi souvisí.

Aktuality

Šárka Kalábková čtvrtá v Plaveckém štvrtku

Další díl seriálu závodů "Moravsko-Slovenský běžecký pohár" se konal tentokrát na slovenské straně v malém městečku Plavecký štvrtok. Šárka Kalábková si na trati 1200 m nevedla vůbec špatně a obsadila pěkné čtvrté místo. Gratulace.
Celý článek

Šárka Kalábková druhá na 1500 m na Rohatecké devítce

Šárka Kalábková obsadila druhé místo mezi dorostenkami v závodě nazvaném "Rohatecká devítka". Tento závod je součástí běžeckého seriálu "Moravsko - Slovenský běžecký pohár". S tratí 1500 m, která vedla po silnici, si poradila dobře a zaslouženě vybojovala druhé místo.
Celý článek

Závody na závěr soustředění plné pěkných výsledků - Brno

Soustředění na Brněnsku jsme zakončili účastí na závodech v Brně. Sice holky byly po šesti dnech tréninku unaveny, přesto padaly osobní rekordy a mnoho dalších pěkných výkonů bylo k vidění. Kateřina Mašková nastoupila na tratích 100 m a 200 m. Na stovce z toho byl, na začátek sezóny a po...
Celý článek

Soustředění na Brněnsku se vydařilo

Šestidenní soustředění trojice Kateřina Mašková, Izabela Křížová a Šárka Kalábková, které se uskutečnilo na Brněnsku, se povedlo. Tréninky ve sportovním areálu v Jehnicích, na stadionu v Blansku, na stadionu pod Palackého vrchem v Brně, v posilovně sportovního gymnázia a i atletickém tunelu - to...
Celý článek

Šárka Kalábková má první "velkou" medaili

Mistrovství Jihomoravského kraje v přespolním běhu se uskutečnilo ve Vacenovicích. Šárka Kalábková nastoupila v kategorii dorostenek a obsadila výborné druhé místo. Trať dlouhou 2 km zaběhla za 9:02 minut a zaslouženě si pověsila na krk stříbrnou medaili. GRATULACE :-)